Cech kamnářů


system image

<<< Nově zde na webu - archiv cechovních tiskovin

Zajímá-li Vás dění uvnitř našeho cechu, chcete-li se dozvědět, co hýbe českou kamnařinou nebo máte-li chuť oslovit cechovní kamnáře nabídkou svých služeb či produktů formou účinné inzerce, nahlédněte do tiskovin vydávaných Cechem kamnářů ČR v elektronické podobě, případně si vyžádejte zaslání výtisku z archivu...


Vážení přátelé zkroceného ohně,


jsme rádi, že jste zavítali na oficiální stránky Cechu kamnářů ČR, oborové organizace sdružující kamnáře, jimž není jejich práce pouhým zdrojem obživy, ale také vášní i koníčkem zároveň.

Na našich stránkách máte možnost zjistit něco o současné úrovni našeho řemesla, jeho historii i trendech. Dozvíte se zde kdo je kamnář a co je třeba k tomu, aby se kamnář stal opravdovým profesionálem. Můžete také vyhledat v databázi členů svého nejbližšího odborníka, který Vám bude nápomocen při výběru těch pravých kamen, kachlového sporáku či krbu.


Životní prostředí

Příroda je ve své jedinečnosti nenahraditelná a tak je ekologický aspekt tím, který výrazně ovlivňuje naší system imagepráci. Kachlová kamna a kvalitní krby jsou nízkoemisní zdroje na biomasu, které mohou při správném užívání pomoci celkovému stavu životního prostředí. Snižování emisí škodlivin včetně CO2 je trendem i v našem řemesle a tomu odpovídá i vývoj nových topidel.

Zdraví

Kvalitní vytápění je jednou z cest jak přispět k vnitřní harmonii i fyzickému zdraví zároveň. Vnímání tepla nesouvisí pouze s vyšší teplotou v místnosti, ale také s objektivně nedefinovatelným příjemným dojmem vytvářejícím tzv. "pocit tepla". Zdaleka ne všechny moderní vytápěcí systémy jsou založené na zdravých principech a přestože zajistí nutné pokrytí tepelné ztráty, jejich funkce může být provázena méně zdravými efekty.


Věříme, že zde naleznete potřebné informace v té správné podobě. Jakékoli Vaše návrhy na zlepšení, poznatky z praxe, námitky a pochvaly očekáváme na níže uvedených kontaktech.

Cech kamnářů ČR
- člen sdružení VEUKO

Učňovská 1
190 00 Praha 9

Anketa

Který z typů vytápění upřednostňujete?
  1. vysledek hlasovani38.9% (43142)
  2. vysledek hlasovani20.8% (23107)
  3. vysledek hlasovani21.0% (23295)
  4. vysledek hlasovani19.4% (21502)

Kontakt

Cech kamnářů ČR - kancelář

Učňovská 1
190 00 Praha 9
E-mail: info@cechkamnaru.cz
Jsme členy sdružení Evropských kamnářských svazů VEUKO.

Vyhledávání


CECH KAMNÁŘŮ ČESKÉ REPUBLIKY, cechkamnaru.cz - RSS Vytvořeno v eline.cz © 2009