Cech kamnářů


Aktuální informace

Nové články


Aktuality - Veletrh FOR THERM přichystal pro návštěvníky informace o nových trendech ve vytápění


10.09.2015 | Autor: ABF a.s. | Zdroj: ABF a.s.
logo FOR THERM 2014 #1
Volba způsobu vytápění rodinného domu či bytu je otázkou ekonomickou, ekologickou i legislativní. Informace o současných trendech ve vytápění se dozvědí návštěvníci na letošním, v pořadí již šestém, veletrhu FOR THERM zaměřeném na vytápění, alternativní zdroje energie a vzduchotechniku. 
Veletrh FOR THERM přichystal pro návštěvníky informace o nových trendech ve vytápění 

Volba způsobu vytápění rodinného domu či bytu je otázkou ekonomickou, ekologickou i legislativní. Informace o současných trendech ve vytápění se dozvědí návštěvníci na letošním, v pořadí již šestém, veletrhu FOR THERM zaměřeném na vytápění, alternativní zdroje energie a vzduchotechniku. Spolu s více než stovkou expozic připravili organizátoři pro návštěvníky zajímavý doprovodný program. Přednášky o kondenzačních kotlech, rekuperaci, biomase, o tepelných čerpadlech, krbech a kamnech budou volně přístupné všem zájemcům. Kromě toho se mohou lidé na výstavišti dozvědět informace o energetických štítcích, které budou muset mít od konce letošního září všechna tepelná čerpadla. Organizátoři přichystali seminář, na němž poradí návštěvníkům, jak zbytečně nepřijít o dotace na nový způsob vytápění, například, kvůli topenáři s neplatnou profesní kvalifikací.  Na letošním veletrhu vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM uvidí návštěvníci také soutěž mladých kamnářů, připravenou ve spolupráci s Cechem kamnářů České republiky.

Na ploše větší než 6 000 m2 představí své výrobky více než 130 českých i zahraničních vystavovatelů. Jedná se například o společnosti ABX, Acond, AC Heating, Atmos, Bosch Termotechnika ‒ Buderus, Dakon, Junkers, DZ Dražice, FV Plast, Haas+Sohn, Korado, Kovarson, Master Therm, NIBE, PZP Heating, Regulus, Revel, Romotop, Stiebel Eltron, Tepelná čerpadla AIT, Tepelná čerpadla IVT, Thermona, Vaillant, Zehnder a další.

Šestadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, včetně současně probíhajících veletrhů FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER, se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 15. do 19. září 2015.

Nyní v prodeji zvýhodněné vstupenky za 120 korun. Více informací najdete na 
http://forarch.cz/sleva 

Fotogalerie článku


Anketa

Který z typů vytápění upřednostňujete?
  1. vysledek hlasovani38.8% (43139)
  2. vysledek hlasovani20.8% (23106)
  3. vysledek hlasovani21.0% (23294)
  4. vysledek hlasovani19.4% (21501)

Kontakt

Cech kamnářů ČR - kancelář

Učňovská 1
190 00 Praha 9
E-mail: info@cechkamnaru.cz
Jsme členy sdružení Evropských kamnářských svazů VEUKO.

Vyhledávání


CECH KAMNÁŘŮ ČESKÉ REPUBLIKY, cechkamnaru.cz - RSS Vytvořeno v eline.cz © 2009