Cech kamnářů


Aktuální informace

Nové články


Aktuality - Nové oficiální internetové stránky Cechu kamnářů ČR


14.05.2009 | Autor: Jan Temr | Zdroj: Cech kamnářů České republiky
Internet chápeme jako jeden z předních komunikačních nástrojů dnešní doby, ať už jde o komunikaci interní nebo komunikaci s laickou i odbornou veřejností. Proto bylo třeba napravit chyby z minulosti a udělat z oficiálních stránek Cechu kamnářů ČR opravdové elektronické centrum kamnářského řemesla v Čechách a na Moravě.
Ani kamnáři, jako přímému tvůrci kamen, sporáku či krbu, se totiž nemůže vyhnout potřeba komunikovat moderně, rychle, operativně, tedy elektronicky. Většina kamnářských firem dnes ve své praxi používá výpočetní techniku ve velké míře, se svými zákazníky komunikuje elektronickou poštou, posílá cenové nabídky, zpracovává výkresovou dokumentaci včetně 3D vizualizací. Stejně tak Cech jako mateřská organizace kvalitních řemeslníků hodlá nyní svou pozornost obrátit tímto směrem. Nová internetová prezentace je jistě tím správným startem do nové doby kamnářského řemesla u nás.

system imageDesign

Otázka vzhledu je vždy subjektivně posuzována a proto byl součástí zadání realizační firmě i požadavek na nekomplikovaný, srozumitelný a přehledný design. Není problém vytvořit stránky plné dynamických efektů a barevných grafických prvků, ve výsledku ale nevedou k ničemu jinému než k naprostému znepřehlednění. Cechovní stránky by měly být především dostupným zdrojem informací a to i lidem dříve narozeným nebo méně počítačově gramotným - proto kontrastní barevnost, statické prvky, jednoduché členění.

system imageFunkce

Funkční stránka prezentace je klasická, přehledná, jednoduchá. Pohyb v menu je jasně definovaný bez zbytečných zanoření a složité stromové struktury. Načítání jednotlivých stránek probíhá maximálně rychle, je generován validní kód správně zobrazitelný v naprosté většině běžných internetových prohlížečů.


system imageSEO

Kouzelné slovní spojení "search engine optimalization", tedy optimalizace pro vyhledávání, v současnosti ovládá celé internetové vody. Bez SEO se již dnes neobejde žádná internetová prezentace, která má ambice na vysokou návštěvnost a snadnou dohledatelnost zveřejněných informací. I my jsme si kladli za cíl dosáhnout těchto cílů.


system imageRedakční systém

Pro údržbu stránek byl zvolen kvalitní redakční systém eline, který umožňuje velmi operativně on-line spravovat kompletní obsah prezentace. Díky RS máme možnost kdykoli zasáhnout do kterékoli kategorie a umístit ty nejaktuálnější informace.

Anketa

Který z typů vytápění upřednostňujete?
  1. vysledek hlasovani39.0% (42545)
  2. vysledek hlasovani20.8% (22659)
  3. vysledek hlasovani20.9% (22852)
  4. vysledek hlasovani19.3% (21062)

Kontakt

Cech kamnářů ČR - kancelář

Učňovská 1
190 00 Praha 9
E-mail: info@cechkamnaru.cz
Jsme členy sdružení Evropských kamnářských svazů VEUKO.

Vyhledávání


CECH KAMNÁŘŮ ČESKÉ REPUBLIKY, cechkamnaru.cz - RSS Vytvořeno v eline.cz © 2009