Cech kamnářů


Aktuální informace

Nové články


Aktuality - KOK Austria 2011


20.01.2011 | Autor: Vilém König | Zdroj: Cech kamnářů České republiky
Cech kamnářů České republiky, Sdružení evropských kamnářských svazů ( VEUKO ) a Rakouský kamnářský svaz Vás zve na Evropský odborný veletrh pro stavbu kachlových kamen a keramiku KOK AUSTRIA pořádaného ve Welsu (Rakousko) od 26.1 do 28.1 2011...

Vážení členové Cechu kamnářského,

byl jsem pověřen informovat Vás o skutečnostech, které se dějí kolem evropského kamnářského veletrhu ve Welsu. Z níže uvedených informací se dozvíte více o programu, novinkách a o změnách, které Vás letos čekají. Zároveň přijměte osobní pozvání pana Dr.Thomase Schifferta na tento významný veletrh.

Vilém König

Od 26.01. do 28.01.2011 se opět ve Welsu otevírají brány pro Vaši návštěvu evropského odborného veletrhu kachlových kamen a bytové keramiky KOK Austria 2011, spolu s 50. technickou konferencí. Veletrh se přitom prezentuje ve zcela novém hávu. Především se výstava již nekoná ve čtyřech různých halách, nýbrž pod společnou střechou nových veletržních center ?Messezentrums Neu? v hale 20. Toto centrum je považováno za nejmodernější veletržní halu v Rakousku; je vybaveno nejmodernějším interiérem a nabízí vystavovatelům jakož i návštěvníkům optimální prostředí jak pro prezentaci na veletrhu a konferenci, tak pro společenské události jako slavnostní večer a pro uvolnění a veskrze dobrou pohodu.
Přestěhování KOK Austria do nového veletržního centra bylo oborem přijato pozitivně. To se ukazuje již na počtu vystavovatelů: se sto dvaceti ohlášenými firmami byl znovu překonán počet vystavovatelů z předcházejícího roku.

50. technická konference může ke svému jubileu nabídnout obzvlášť vybraný program. Mohli by být získáni vysoce cenění experti, kteří budou analyzovat aktuální oborová témata v oblastech výzkumu, vývoje technologií, politiky týkající se životního prostředí a společnosti. Zlatým hřebem mezi řečníky je jistě dřívější dlouholetý komisař EU Dr. Franz Fischler.

Také slavnostní večer díky přestěhování významně získá na atraktivitě. Hala 20 disponuje vlastním prostorem pro takové příležitosti, který je k tomu technicky a opticky vybaven. Program je samozřejmě orientován také na jubileum konference, která se poprvé konala v roce 1962 a proto se řídí heslem ?Cestování časem?. O hudební pozadí, podívanou a tanec tentokrát pečuje Gala-Band ?Esprit Music? ze Steiermarku. Garantem nejlepší zábavy ale jistě je (známý také ve Spolkové republice) ?Seminářový kabaretiér? Bernhard Ludwig.

Kromě toho je zde také další novinka: až dosud obvyklá ?oficiální část? s proslovy a poctami bude omezena na krátký uvítací projev, aby se naši veletrhem stresovaní hosté mohli ještě více než dosud věnovat rozhovorům s kolegy a požitku ze zábavné části programu.

Jak vidíte, rakouský cech kachlových kamen jakožto vůdčí pořadatel se snaží opět o to, nabídnout Vám návštěvu veletrhu, dosahujícího od kvalitativně značně významných technických informací až k vybrané zábavě. V tomto smyslu Vás velmi srdečně zveme na veletrh KOK Austria 2011 a na 50. technickou konferenci.

Na shledanou ve Welsu!

Asociace evropských cechů stavitelů kachlových kamen / kamnářů-řemeslníků

Dr. Thomas Schiffert
Viceprezident

Anketa

Který z typů vytápění upřednostňujete?
  1. vysledek hlasovani38.9% (43140)
  2. vysledek hlasovani20.8% (23106)
  3. vysledek hlasovani21.0% (23294)
  4. vysledek hlasovani19.4% (21502)

Kontakt

Cech kamnářů ČR - kancelář

Učňovská 1
190 00 Praha 9
E-mail: info@cechkamnaru.cz
Jsme členy sdružení Evropských kamnářských svazů VEUKO.

Vyhledávání


CECH KAMNÁŘŮ ČESKÉ REPUBLIKY, cechkamnaru.cz - RSS Vytvořeno v eline.cz © 2009